تبلیغات
نویسنده - آموزش ساخت اتوران
نابرده رنج گنج میسر نمی باشد

آموزش ساخت اتوران

شنبه 26 اسفند 1391 03:11 ب.ظ

نویسنده : کارن رهنمون
ارسال شده در: آموزش ،

در اینجا ما از نرم افزار ashampoo my auto playmenuاستفاده می کنیم کار با این نرم افزار بسیار ساده است. 
پس از نصب نرم افزار آن را باز کنید .قابلیت خوبی که آشامپو دارد فارسی نویسی است بر گزینه settings کلیک کنید و از آن گزینه language را انتخاب کنید. در صفحه باز شدهpersian را پیدا و انتخاب کنید سپس بر ok کلیک کنید تا پیامی مبتنی بر این که با بازوبسته کردن دوباره برنامه زبان برنامه فارسی خواهد شد می آید. نرم افزار را دوباره باز کنید هم اکنون نرم افزار فارسی است .
نکته : گاهی خود نرم افزار از اول فارسی بوده ودر این صورت نیازی به این کار ها نیست.در صفحه ی اول نرم افزار فرمت را انتخاب کنید بهتر است مستقل(پیش فرض) را انتخاب کنید. در پایین آن عنوان ونام اتوران مورد نظر را بنویسید.زیر آن قسمتی وجود دارد که می توانید موزیکی که در هنگام اجرای اتوران پخش می شود را انتخاب کنید.نکته :یکی از مشکلاتی که این نرم افزار دارد این است که آهنگ را نصفه پخش می کند (به مدت 30ثانیه).در قسمت آیکون آیکون وعلامت اتوران خود را انتخاب کنید.پس از پایان کار بر روی بعدی کلیک کنید.
در صفحه بعدی پوشه ها فایل ها خلاصه ساختار اصلی اتوران را بسازید.سپس بر گزینه ی بعدی کلیک کنید.در صفحه سوم خوش آمد گویی را طراحی می کنیم.چند قالب پیش فرض در گوشه قرار دارد ولی علاوه بر آن میتوانید با باز کردن عکس ,عکس مورد نظر خود را قرار دهید.هنگامی که قالب را انتخاب کردید نوشته ای هم بر روی آن است با دوبار کلیک بر آن می توانید نوشته را در صفحه ای شبیه به note pad ویرایش کنید.درزیر صفحه گزینه ای به نام مدت نمایش وجود دارد که می توانید. مدتی که صفحه خوش آمد گویی نمایش داده می شود را انتخاب کنید.گزینه بعدی را انتخاب کنید. در صفحه جدید می توانید تم اتوران چیدمان اتوران را انتخاب کنیداز قسمت دکمه جدید دکمه های دیگری می توانید اضافه کنید با دوبار کلیک بر دکمه وارد صفحه مدیریت دکمه شوید. در آن جا نام دکمه توضیح دکمه وکار دکمه را می توانید انتخاب کنید .چون این قسمت چیز مهم دیگری ندارد توضیح بیشتری نمی دهم.برای ایجاد اتوران چند صفحه نیاز است بر ایجاد صفحه جدید کلیک کنید .تایک صفحه جدید باز شود نام آن را تعیین و آن را همانند این صفحه ویرایش کنید . برای حذف آن هم از کلید delete استفاده کنید یا از گزینه حذف صفحه.پیش نمایش این صفحه را هم می توانید ببینید.درپایان بربعدی کلیک کنید حالا انتخاب کنید که کجا آن را save کنید.امکان رایت هم وجود دارد.آشامپو نرم افزار خیلی قوی نیست. ولی ساده ترین است.وهمین آن را معروف می کند.
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: آشامپو ، اتوران ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 6 فروردین 1392 11:53 ق.ظ